KONST / Litografier / Färglitografi 17308260
nr 1730 8260
Hans Dahlin
(1922-2000), Sverige
Signerad, numrerad 63/120, daterad -73, abstrakt komposition. Färglitografi, bildmått: 18x27 cm, yttermått inklusive ram: 27x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 oktober 2025
kl 20:32:50
13/10 18:09:46
Hans Dahlin
Läs mer om Hans Dahlin